The Last of Us Part 2 Remastered Duyuruldu

Sony ve Naughty Dog tarafından uzun süredir söylentileri ortalıkta dolaşan The Last of Us Part 2 Remastered sürümü doğrulandı. PlayStation 4’teki orijinal çıkışından üç yıl sonra gelen bu yeni PlayStation 5 sürümü, rogue-like hayatta kalma ve gitar çalma gibi yeni modlar, iyileştirilmiş görselleri beraberinde getirecek.

Bu yeniden düzenlemede ödüllü hikaye değişmeden kalacak ancak Naughty Dog, oyuna dahil olan PlayStation 5 oyuncuları için görselleri ve erişilebilirlik seçeneklerini yükseltmiş durumda. Bunlara Fidelity Modunda 4K çıkış, Performans Modunda 4K’ya yükseltilen 1440p, Kilitsiz ve Açık Mod dahil. Ek olarak VRR’ı destekleyen TV’ler için kare hızı seçeneği, artırılmış doku çözünürlüğü, artırılmış Ayrıntı Düzeyi mesafeleri, geliştirilmiş gölge kalitesi, animasyon örnekleme hızı ve daha fazlası da sunulacak.

Yeni modlar tarafında ise No Return rastgele düşmanlara ve benzersiz özelliklere sahip kilidi açılabilir karakterlere ev sahipliği yapan, savaş odaklı bir deneyim sunan rogue-like bir hayatta kalma modu olacak. Bu arada Guitar Free Play ise FX pedalları, farklı enstrümanlar ve çeşitli oyun içi ruh hallerini içeren popüler mini oyunu kendine özgü bir deneyim haline getiriyor.

The Last of Us Part 2 Remastered Çıkış Tarihi

Oyun, 19 Ocak tarihinde PlayStation 5’e özel olarak çıkacak ve ön siparişler 5 Aralık’ta başlayacak. Oyunun fiyatı henüz açıklanmasa da Sony, halihazırda The Last of Us Part 2’ye sahip olanlara 10 dolarlık bir yükseltme seçeneği sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x