Survivor’da ikinci kolyenin sahibi belli oldu! “Arkadaşlara değil sıcağa yenildim”

Survivor’da artık sonlara gelindi ve heyecan iyice arttı. Yeni sistemde isim söyleme dönemi kapandı. İlk dokunulmazlık kolyesini Batuhan kazanmıştı. Bugünkü oyunda da ikinci dokunulmazlık kolyesi sahibini buldu.

İLK ELENEN İSİM ATAKAN OLDU

İkinci dokunulmazlık mücadelesinde ilk elenen isim Avatar Atakan oldu. Atakan “Son can kalana kadar oyunumu oynadım. Tek canla başarırım diye düşünürken olmadı. Bugün biraz daha taktiksel oldu benim için. Çünkü atışı çok iyi yapan arkadaşlarım vardı. Ben de düelloda çok fazla yorulmak istemedim. Çünkü yarın düellomuz var. İnanılmaz olarak kendimi kasmadım. Yaşanması gerekenler yaşanıyor. Ben hep hayata şöyle bakıyorum. Öyle olması gerektiği için öyle olmuş. Başka türlü olması gerekseydi başka türlü olurdu. Şu anda düelloya hazırlıyorum kendimi. Allah izin verirse inşallah kalırım” dedi.

İKİNCİ ELENEN İSİM SEDA OLDU

Dokunulmazlık mücadelesinde ikinci elenen isim Seda oldu. Seda “İyi başladım ama rakibim basketi atamadığı halde topum ormana kadar gitti. Bazı şeyleri zorlamamak lazım. Elimden geleni yaptım, biz Atakan’la buradayız. İki kişiyi daha bekliyoruz. Haklarında da hayırlısı olsun” dedi.

ÜÇÜNCÜ ELENEN İSİM YUNUS EMRE OLDU

Dokunulmazlık mücadelesinde üçüncü elenen isim Yunus Emre oldu. Yunus Emre “Diyebileceğim tek bir şey var. Dominik sıcaklarında ben arkadaşlara değil sıcağa yenildim. Çok sıcaklarda solunum sıkıntısı çekenlere uyarı bile yapıyorlar ana haberlerde. Ben sıcağa takıldım gerçekten bunaldım. Anladım ki ben oyunlar akşam olsa bambaşka bir Yunus Emre olacak. Düello iyi ki akşam olacak” dedi.

DOKUNULMAZLIK OGEDAY’IN OLDU

Nefise ile çıktığı mücadeleyi Ogeday kazanarak ikinci dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu ve İstanbul’u garantiledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x