Düğüne Gün Sayan Alina Boz Sevgilisi Umut Evirgen’den Sonunda Evlilik Teklifi mi Aldı?

İlişkileriyle herkesi şaşırtan Alina Boz ve Umut Evirgen’in ilişkisi tam gaz devam ediyor. Kısa bir süre sonra nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftten ise uzun bir süredir evlilik teklifi haberi bekleniyor. Alina Boz’un paylaştığı son fotoğraflar ise ‘acaba mı?’ dedirtti!

Gelin, bakalım.

Yılın en bomba aşk haberlerinden birisi Alina Boz ve Umut Evirgen oldu desek abartmış olmayız.

Temmuz ayında aşklarını ilan eden çiftimiz, herkesi şaşırtmayı başarmıştı. Şaşırmamızın en büyük nedeni ise hiç şüphesiz Alina Boz’un uzun ilişkisinin kısa süre önce bitmiş olmasıydı!

Kısa zaman içerisinde Alina Boz ve Umut Evirgen’den aşk dolu birçok poz gördük.

Dolu dizgin başlayan bu aşka birçok kişi ‘uzun sürmez’ yorumları yapsa da yaşanan gelişmeler herkesi bir hayli şaşırttı.

Dolu dizgin başlayan bu aşka, Demet Akalın’dan da bomba bir yorum gelmişti.

Umut Evirgen’in kabarık aşk geçmişi düşünülce, herkes yeni ilişkisinin ne kadar süreceğini düşünmeye başlamıştı. Magazin sayfalarında birçok yorum yazılıp çizilirken Demet Akalın’dan yorum da gecikmemişti;‘Çocuk bundan sonraki kızı düşünüyor bakarken bile.’

Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan iddialarda, Umut Evirgen ve Alina Boz’un 2 Aralık’ta nikah masasına oturacağı söylenmişti.

Kendi aralarında nişanlanan Alina Boz ve Umut Evirgen’in 2 Aralık akşamı sade bir törenle dünyaevine gireceği söylenmişti. Düğüne yalnızca çiftin yakın arkadaşları ve aile büyüklerinin katılacağı söylenmiş, 100 kişilik bir organizasyon olacağı belirtilmişti.

Evliliğe giden yolun ilk adımlarının ise Paris’te atıldığı atıldığı söylenmişti.

Umut Evirgen’in Alina Boz’a Paris’te evlilik teklif ettiği iddia edilmişti. Paris’ten gelen pozlardan sonra herkes buna ikna olmuştu ki, Alina Boz’dan cevap gecikmedi.

Paris’te evlilik teklifi almadığını söyleyen Alina Boz, ‘“Henüz öyle bir teklif olmadı ama o kadar çok söylediniz ki, bekliyorum artık.” demişti.

Görünüşe göre Alina Boz’un beklediği evlilik teklifi, sonunda gerçekleşti.

Kasım ayının başlarında verdiği bir röportajda evlilik teklifi almadığını söyleyen Boz, ‘Konuşmuştuk aslında bu konuları. Henüz öyle bir teklif olmadı. Büyüsünü de bozmayalım. Parmakta bir yüzük yok.Olursa, böyle güzel bir haberi sizlerle paylaşırım, kimseden gizlimiz saklımız yok.’ demişti.

Henüz ortada kesin bir haber olmamasına rağmen, Alina Boz’un parmağındaki yüzük detayı dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Hürriyet’in haberine göre, Alina Boz’un gelinliği Paris’te özel olarak yaptırılıyor. 5 ay içerisinde evlenmeye karar veren çiftin evleri de hazırlanmak üzere.

Sosyal medyadan gelen yorumlarda da yüzük detayı gözlerden kaçmadı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x