Dilan Polat’ın Yakın Arkadaşı Sevim Alan da Radara Girdi: Murat Ağırel İddialarını Yalanladı

Son dönemde sosyal medya fenomenleri tarafında sular hiç durulmuyor. Dilan Polat ile patlak veren, neredeyse tüm fenomenlerin bulaştığı kara para aklama ve dahası gündemi epeydir meşgul ediyor. Dilan Polat’ın ardından gözler yakın arkadaşı Sevim Alan’a çevrilmiş, en son Deniz Akkaya onu hedef almıştı. Şimdiyse Murat Ağırel, Alan’ın söylediklerini yalanladı. Detaylar ?

Her şey Dilan Polat ile başladı: Tutuklanan Dilan Polat’ın ardından gözler birçok diğer sosyal medya fenomenine dönmüş, lüks yaşamlarının ve kısa sürede kazandıkları paraların kaynağı merak edilmeye başlandı.

Bu süreçte Polat’ın yakın arkadaşı Sevim Alan, Engin Polat’ın Dilan Polat’a ilaç verdiği iddiasını ileri sürerek herkesi şaşırtmıştı.

Dilan Polat’ın yakın arkadaşı olarak Alan cezaevinden Polat’ın isteğini dahi takipçileri ile paylaşmıştı.

Sevim Alan da 64 güzellik salonu ile dikkat çekmeye başladı: Eski bir videosunda yeni taşınacağı evle ilgili açıklamalar yapan Alan’ın “140 bin TL kira, 140 bin TL aidatı” olan bir eve bakmaya gitmesi yeniden gündem oldu.

Deniz Akkaya da bu açıklamaları üzerinden Alan’ı hedef almıştı.

Dikkatlerin ardından varlığını sorgulayanlara isyan eden Sevim Alan, katıldığı bir Twitter (X) yayınında Murat Ağırel’i arayarak gelir kaynağı hakkında bilgi verdiğini ileri sürdü.

Murat Ağırel ise bu sohbet odasına katılarak “3 saat değil 3 dakikalık konuşmam bile yok. Böyle bir şey yok… Benim böyle bir vaktim yok. Tehdit edildiğini söyledi, suç duyurusunda bulunduğunu yazdı. Bu kadar hızlı zenginleşmenin kaynağı nedir diye sordum. Vergi matrahı ile ilgili belge gönderdi, milyonlar almadığını beyan etti. Diploma gönderdim demiş öyle bir şey yok” diyerek Alan’ın iddialarını yalanladı.

Bakalım daha neler göreceğiz… Yorumlarınız neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x